הסטודיו

בוטלג סטודיוז הוקם מתוך חלום תמים לצבוע את עולם האופנה המקומית באסתטיקה ייחודית, טיפוגרפיה ושפה גרפית מקומית נושנה שהולכת יד ביד עם עיצוב מודרני-חדשני, באריזה שמעבירה מסר והכי חשוב – פשוט יפה. 

 

בשילוב בין העבר להווה המתחדש, הצלחנו בבוטלג סטודיו לייצר ״יקום״ עיצובי עם שפה תרבותית ברורה ומזוהה – אבל בלתי צפויה.

שיתופי הפעולה המפתיעים שלנו עם דמויות ומותגים פופולריים בישראל חולשים על מנעד רחב של תרבויות ויוצרים. כך אנחנו מושכים קהילות חדשות ומגוונות, שמגיעות בגלל הפריט הספציפי אבל נשארות בגלל העבר והעתיד של הסטודיו.

 

אנחנו יודעים לחבר בין דברים שאנשים אוהבים – בין אם אמן אהוב, להקה או מותג מזון – למוצר ממשי, ומעניקים למי שרוכש מאיתנו פריטים הזדמנות להציג את הנישה התרבותית שלו בכבוד במרחב הציבורי. אמנם בתחילה המטרה הייתה עיצוב טישירטים של דמויות תרבות מוכרות, מהארץ והעולם, אך עם הזמן והעמקת ההבנה שלנו בייצור ועיצוב – נוצר ביקוש לכך שנעצב ונמתג מוצרים נוספים מעבר לטקסטיל. עשרות פוסטרים, עטיפות תקליטים ואפילו אריזות מוצר בעיצובינו הציפו את הרחובות והמדפים בארץ מאז שהתחלנו לפעול.

 

אנחנו עדיין פועלים בצוות מצומצם וכאבי הגדילה חזקים, אבל אנחנו נשארים רעבים ורוצים שכל בית בישראל יידע מה זה בוטלג. אז אם את.ה קורא.ת את העמוד הזה לראשונה – תודה שהחלטת להצטרף למסע הזה יחד איתנו, ומבטיחים לא לאכזב ❤

 

שלכם.ן,

עומר וגילי